Vitrabet Ödeme Yöntemleri ve Limitler

675

Vitrabet sitesi güvenilir mi merak edenler öncelikle firma bilgilerimizi değerlendirmeye alabilir. Örneğin Netent gibi gözde servis sağlayıcıları ile anlaşmamız bulunmaktadır. Bunun dışında popüler ödeme seçenekleri ile üyelerimizi karşılıyoruz. Tüm firma ile ödeme bilgileri için ise müşteri hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bu anlamda 7 gün 24 saat canlı destek ekibimiz aktif durumda. Örneğin depozit sağlamak isteyenlere;

  • Anlaşmalı bankalar ve limitleri eşlik etmektedir.
  • Ecopayz gibi sanal yöntemlerden de ödemeler kabul edilmekte.
  • BTC yatırımlarına da yer vermeniz mümkün.

Tüm finansal işlemler ücretsiz olarak gerçekleşmektedir. Yani herhangi bir kesinti yapmadan tutarların transferine yer verilir. Aynı şekilde para çekme taleplerinde bulunan üyelerin de kesintilere maruz kalmadığını belirtmek gerek. Bir de riskli herhangi bir durum oluşmadıkça belge göndermenize gerek kalmıyor.

Vitrabet’te Para Çekme Seçenekleri

Vitrabet üyeleri yöntemler üzerinden tercihte bulunarak para çekme taleplerinde bulunuyor. Para yatırma işlemlerinde olduğu gibi birkaç yöntemden talepler karşılanmaktadır. Aynı şekilde günlük limitleri de dikkate alarak kazançlarınızı elde edebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz sayesinde tüm bu yöntemleri ve tutarları öğrenmeniz ise kısa sürecektir. Bunlar;

-Çekim Yöntemleri; Genel olarak Banka Havalesi göz önünde bulunduruluyor. Ancak Havale dışında Papara üzerinden de taleplere yer verilebilir. Bitcoin, Ecopayz ya da Paykasa yöntemlerinden de seçiminizi yapabilirsiniz. Son olarak Jeton cüzdanlarına da ödeme yapmaktayız. Haftanın 7 günü 24 saat boyunca dilediğiniz yöntemden çekim taleplerinizi sunabilirsiniz.

-Çekim Limitleri; Tüm bu yöntemlere aynı limit uygulanmakta. Yani gün içerisinde hepsinden en az 100 TL ve üzerinde paranızı çekebilirsiniz. Yatırımlarda olmasa da para çekerken üst limitleri dikkate almalısınız. Örneğin tek seferde maksimum 5000 TL’ye kadar çekim talebinde bulunabilirsiniz. Günlük maksimum tutar ise 15.000 TL’ye kadar çıkarılmıştır.

Vitrabet’te Ödeme Belgeleri Nelerdir?

Kredi kartınızdan da ödemelere geçebilirsiniz. Para yatırma işlemlerinde geçerli olan kredi kartı için alt limit 100 TL şeklindedir. Üyeler belgelerini sunarak kartlı ödemelere yer verebilir. Vitrabet müşteri hizmetlerimiz tarafından belgelerin incelenmesi esas alınır. İlgili departmanların kimlik ile kart harcamalarını gösteren belgeler dahilinde değerlendirmeye geçtikleri açıktır. Neticesinde ise yatırımlara yer vermeniz sağlanır.

Güvenlik açısından 3D Secure temel alınarak yatırımlara geçmeniz faydalı olacaktır. Belgeler de başkalarının kartınızı kullanarak ödeme yapmasına engel olacaktır. Nitekim kayıt bilgileri ile ödeme bilgilerinin aynı olması gerekiyor. Ancak bu detaylar eşliğinde güvenle finansal işlemlere geçebilirsiniz. Güvenlik önlemleri temel alınarak hizmetlerin sunulması esas alınmakta.

Vitrabet’te Müşteri Hizmetleri

Canlı bahis, bonus, ödemeler ya da kayıt işlemleri sırasında destek ekibimizden faydalanabilirsiniz. Önceden de belirttiğimiz gibi haftanın 7 günü 24 saat boyunca müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz mümkün. İlk başta canlı destek arkasından ise e-mail adreslerimiz mevcut durumda. Dilediğiniz iletişim kanalında faydalanarak harekete geçebilirsiniz.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir