Vitrabet Canlı Destek Hattı

609

Vitrabet canlı destek hattı gün boyu açık olan iletişimi güçlü prestijli online oyun kurumlarından biridir. Gzone Entertainment BV şirketi bünyesinde kurulmuş olan Vitrabet şirketi mobilden ve tabletten de kullanılabilir. Curacao denetiminde olduğu için Hollanda Antillerine bağlı olarak yönetilen sitenin lisans numarası da 1668/Jaz olarak geçmektedir. Vitrabet canlı yardım Türkçe mi sorusu için canlı desteğe bağlandığınızda menü alanlarının Türkçe olduğunu göreceksiniz.

Vitrabet Canlı Yardım Hattına Nasıl Bağlanılır?

Üye iletişimine önem verdiğini söyleyebileceğimiz Vitrabet şirketi bu nedenle canlı destek hattını gün boyu açık tutmaktadır. Canlı yardım hattı üzerinden şirketle iletişim kurarak destek almak isteyenler ana sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destek yazısının üzerine tıklayarak bunu kolaylıkla yapabilir. Vitrabet canlı yardım Türkçe mi sorusu için tıkladığınız alanın Türkçe iletişim hattı olduğunu göreceksiniz. Sizinle iletişim kuracak olan yetkili Türk olacağı için sorularınızı anında cevaplandırabilecektir.

Canlı desteğe bağlandığınız an kendinizi tanıtın yazısını göreceksiniz. Bu alanın altında da telefon numarası ve mesaj kısmı bulunur. Sohbeti başlatabilmeniz için öncelikle bu alanları doldurmalı, ardından da sohbeti başlat butonuna basarak online olarak müşteri yetkilisiyle iletişim kurmalısınız.

Vitrabet Hesabı Nasıl Açılır ve Onaylatılır?

Vitrabet hesabını onaylat için öncelikle kimliğinizi doğrulamanız şarttır. Hesap onayı için kimlik bilgilerinizin ön ve arka yüzünün fotoğrafını şirket destek hattına göndermeniz gerekir. Üyeye ait kredi kartı ile hesabına yatırım yapan müşteriler bu kredi kartı fotoğrafını da çekip iletmekle yükümlüdür. Vitrabet gerekli görürse sizden hesap döküm belgesi de talep etme hakkını gizli tutar. Kimlik belgesinin fotoğrafını çekerken tüm alanların görünür olduğuna özen göstermeniz gerekir. Kimlik belgesi ya da kredi kartı taratılmışsa güvenlik nedeniyle taranmış belgelerin kabul olmadığını söyleyebiliriz.

Adres doğrulama talebi için Vitrabet sizden farklı belgeler isteyecektir. Geçerliliği kabul edilen evraklar bankadan onaylı hesap döküm belgesi, kendi adınıza kayıtlı olan ve adresinizin açıkça yazıldığı elektrik, su ya da telefon faturası, ikametgah belgesidir diyebiliriz.

Vitrabet Canlı Destek Hattı Hangi Konularda Üyelere Yardımcı Olmaktadır?

18 yaşından büyükler için online alanda güvenilir olan Vitrabet şirketi canlı destek üzerinden pek çok konuda üyelere yardımcı olmaktadır. Bu konular arasında istek, görüş, öneri ve şikayetler de vardır. Canlı desteğe en çok danışılan konular şunlardır:

  • Şifre hatırlatma talebi isteyebilir ve şifreniz ile giriş yapamadığınız zamanlarda canlı destek yardımına başvurabilirsiniz.
  • Hesap açma, hesap dondurma gibi üyelikle alakalı konuları danışabilirsiniz.
  • Bonus talebi ve bonusla ilgili sorular için canlı desteğe danışabilirsiniz.
  • Para yatırma ve para çekme gibi finansal konularda canlı destek yardımını kullanabilirsiniz.

Vitrabet canlı yardım Türkçe mi sorusuna yanıt aldıktan sonra bu alanı rahatlıkla kullanabileceğinizi anlayacak ve üyelik açmak için üyelik formunu dolduracaksınız.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir